
Pijn in mijn buik van het lachen had ik tijdens de fotoshoot met Mariëlle Bianchi op de Sint-Pietersberg! Het zal er vast niet professioneel uit hebben gezien van een afstand, maar zorgde wel voor de relaxte sfeer die nodig is voor een ontspannen portret ?.
Even daarvoor had ik plat op de grond gelegen tussen de prikplanten -natuurlijk de vuilniszakken vergeten die ik normaal meeneem- en liet ik mijn klant telkens weer richting het rode bankje lopen of met de armen wijd staan.
Oefentherapie Cesar Maastricht
Als deskundige op het gebied van houding en beweging, wilde Mariëlle -eigenaar van praktijk Oefentherapie Cesar Maastricht– graag gelijktijdig beweging, rust en openheid op de bannerfoto uitbeelden.
Bovenop de Sint-Pietersberg zat dat wel goed met dat weidse gevoel. Voor de beweging moest zij zelf zorgen, door grote stappen te zetten en met haar armen te zwaaien.
Na een half uurtje hebben we van alles uitgeprobeerd en zijn we tevreden. Het portret staat er ook aardig snel op, nu we allebei helemaal ontdooid zijn door het maken van de andere foto.
Bedrijfsportret voor op de website
Ten slotte gaan we nog aan de slag voor foto’s zoals ik ze vaker maak; uit het leven gegrepen, werkend op kantoor. Dankzij een vriend van Mariëlle die met alle plezier de rol van klant op zich neemt, maak ik een foto van het intakegesprek en een sessie met de massagestoel.
De foto’s staan op haar vernieuwde site http://oefentherapiecesarmaastricht.nl en op social media. Je kunt bij Mariëlle terecht als je last hebt van hoofd-, nek- en rugpijn, maar ook als je slaapproblemen hebt.



